Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pustolovsko pohodniški dogodek AtransTrek ......


ŠPORT

| |
16.04.2015      9:29
A A

Pustolovsko pohodniški dogodek AtransTrek obsijan s soncem in nasmejanimi obrazi udeležencev


Športno društvo Atrans s Trojan je v soboto, 11. aprila, v okviru Slovenske treking lige organiziralo pustolovsko pohodniški dogodek.


Okrepčevalnica in kontrolna točka na Špilku
Okrepčevalnica in kontrolna točka na Špilku
Deli:

Zbudili smo se v sončno in prijetno toplo spomladansko jutro, ki je obetalo krasen dan. V motniškem parku pod lipami, na startu tekaško/pohodniškega dogodka, se je zbralo prek 100 ljudi. Najbolj vzdržljivi so se odpravili na 40 kilometrov dolgo pot, nekateri so za svoj izziv izbrali 20 kilometrsko traso, največje število udeležencev, med katerimi je bilo tudi kar nekaj otrok in pasjih štirinožcev, pa je krenilo na 10 kilometrsko avanturo. Pripravili smo tudi 2 kilometra dolg Treking Motniškega polža, ki je bil namenjen najmlajšim.


Na startu je vsak udeleženec prejel zemljevid z označenimi kontrolnimi točkami, popotno knjigo z opisom poti, kontrolni kartonček s štartno številko ter sadno zelenjavni napitek Smooth. 


Cilj so prvi prečkali udeleženci 10 kilometrske trase. Zmagovalec 10 kilometrskega teka, Gašper Petrovič, je prišel v cilj s časom 1:37:00, najhitrejči na 20 kilometrov je bil Gregor Mlakar s časom 2:44:00, z najdaljšo razdaljo pa je najhtreje opravil Jure Čebašek s časom 5:32:00. 


Vse udeležence smo v cilju postregli z ričetom in trojanskimi krofi Gostišča Trojane. Najboljše in naključno izžrebane pa smo razveselili še s številnimi praktičnimi nagradami sponzorjev Salomon, Suunto, LedLenser, Swix, PureSport in Zeleno jabolko.


Odlično razpoloženi udeleženci so z nasmehom na obrazih zapuščali motniški park pod lipami. Obljubili smo jim, da se bodo lahko vrnili, saj smo prepričani, da brez njih dogodek ne bi bil tako popoln, nepozaben, izjemen ... in ga bomo zato z veseljem ponovili :)


ŠD Atrans

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo