Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo večji del dneva pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 26, v južnih krajih do 30 stopinj C.
20°C | 25°C
torek, 25.07.2017
16°C | 27°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 27°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 8h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo zvečer ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
20°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktiven pozdrav poletju ŠD Prevoje


ŠPORT

| |
27.06.2015      8:59
A A

Aktiven pozdrav poletju ŠD PrevojeDeli:

V Športnem društvu Prevoje se vsi zavedamo kako pomembna je telesna aktivnost. Da pa bi se našlo za vsakega nekaj, smo v preteklih dneh organizirali in se udeležili nekaj zelo zanimivih dogodkov tako v naši občini, kot tudi v drugih koncih Slovenije.

            9. in 10.5.2015 smo izpeljali dva atraktivna turnirja in sicer v soboto nogometnega ter v nedeljo košarkarskega. Oba turnirja sta bila zelo razburljiva in sta bila prava paša za oči. Pri nogometu smo lahko občudovali prave akcije, ki jih ponavadi lahko vidimo ob spremljanju lige prvakov. Ob lepem obisku (tako igralcev kot obiskovalcev), so izmed devetih ekip zmagali člani ekipe Pod lipo, ki so v finalu premagali ekipo Kvibo.

            Že naslednji dan pa je na vrsto prišel košarkarski turnir. V vročem ozračju se je za zmago potilo sedem ekip v katerih pa so igrali sedanji in bivši profesionalni in polprofesionalni košarkarji, kar je dalo turnirju še posebno kakovost. Lepe akcije pa tudi zabijanja so popestrila izredno močan turnir. Na koncu je slavila »Ta zadna ekipa«.

Dva člana sta se v soboto 6.6. udeležila vzpona na vršič s pony kolesom. Tekmovanja z imenom »Red Bull goni pony« se je udeležilo več kot 250 ljudi. Rok in Andrej sta uspešno »gonila« vsak svoj pony do cilja, med traso pa ju je spodbujala tudi spremljevalna ekipa, ki je s svojimi transparenti spodbujala oba člana ter tudi vse ostale tekmovalce, ki so se med grizenjem kolen spraševali: »A je b'lo treba tega???«

V nedeljo 14.6. smo se člani ŠD Prevoje odpravili odkrivati lepote slovenskih gora. Tokrat smo izbrali vrh Stola (2236m). Do vrha smo potrebovali dve uri in pol, vendar razgled na vrhu prekaša ves trud, potreben za osvojitev cilja. Videla se je cela Gorenjska, kot tudi k našim sosedom na avstrijsko Koroško. Zaradi spreminjajočega vremena smo se hitro odpravili proti dolini ter odločili, da bomo še naprej osvajali naše vršace.

Ostalo nam je še veliko energije in idej za prihodnost. Še vedno pa v svoje vrste vabimo nove simpatizerje, vse o našem delu in dogodkih pa izveste na naši facebook strani.
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
aktivenpozdravpoletjusdprevoje.docx
43532_aktivenpozdravpoletjusdprevoje.docx (14,09 KB)

Prenesi vse
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 05
Izšla: 06.07.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo