Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
8°C
-1°C
TOR.
7°C
-2°C
Deli
1699

Prebudite se iz zimskega spanja z vadbo nordijske hoje

Vabljeni na vadbo nordijske hoje v sredo, 28. marca ob 18. uri, pri Gasilskem domu na Trojanah.

Redna tedenska vadba bo trajala vse do konca oktobra, z avgustovskim "počitniškim" premorom. Vadbena enota traja 90 minut in je primerna tudi za tiste, ki nimajo predznanja tehnike nordijske hoje, saj jo na vadbi hitro osvojijo. Vadba je sestavljena iz treh sklopov: vaj za ogrevanje, vaj za krepitev mišic, vaj za kondicijo ter vaj za raztezanje in sproščanje. Osnova vadbe je nordijska hoja, ki se izvaja izključno po razgibanih gozdnih poteh, osnovni pripomoček pa so palice za nordijsko hojo.

Prijave sprejemam na: spela@zelenojabolko.si
Več informacij o vadbi, terminih, lokacijah in opremi najdete na: http://zelenojabolko.si/sport/

Se veselim športnega druženja! Špela

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Avtocenter Valjunec