Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Preizkus spretnosti za Pokal Avto Kveder


ŠPORT

| |
16.10.2014      15:34
A A

Preizkus spretnosti za Pokal Avto Kveder


V nedeljo, 12.10.2014, se je na parkirišču AvtoKveder v Lukovici odvijala spretnostna vožnja v organizaciji AMD Lukovica. Poligon na asfaltnem parkirišču je bil pripravljen za različne kategorije motorjev, na peščenem delu pa za štirikolesnike. Tekmovalci so bili povečini domačini zelo različnih starosti, saj je bil najmlajši udeleženec star 5 let, najstarejši pa 68.


Zmagovalci
Zmagovalci
Deli:

Vsi so odpeljali dve vožnji, štirikolesniki pa tri. Upoštevali so se najboljši časi in po dobrih dveh urah smo dobili vse najboljše voznike. V kategoriji do 50 ccm so bili na stopničkah Gostič Iztok, Mahkota Miha in Cvetko Drejc, v kategoriji do 350 ccm so slavili Mahkota Gašper, Ahčin Tomaž in Andrejka Vladimir, ki je skupaj z Dovjak Urošem sodeloval tudi v kategoriji nad 350 ccm. Zmagovalci Motocross Enduro Kategorija  MOTOCROSS - ENDURO  so Dovjak Uroš, Avbelj Simon in Kersnik Griša.   Najboljši vozniki štirikolesnikov pa so bili    Stražar Jure, Zupančič Rok in Cerar Kiki. Pa še nekaj zanimivih statističnih podatkov:   najhitrejši čas je dosegel Gostič Iztok s 24,75 sek, najhitrejša ženska je bila Kavšek Mateja.                                                                              

Vsi so si prislužili pokale in aplavz navzočih.

Ker je dan pred spretnostno vožnjo na isti lokaciji potekala dirka za Veliko nagrado Lukovice, je bil v veliki meri prisoten še adrenalin prejšnega dne in nekateri vozniki so se pomerili na obeh preizkusih. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo