Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in delu Notranjske zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

V novo leto z novim koledarjem


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
12.01.2015      19:44
A A

V novo leto z novim koledarjem


Ob zaključku koledarskega leta se člani moto kluba Rokovnjači tradicionalno podružimo in ob tem pogovorimo o preteklem letu, delovanju kluba in skujemo načrte za prihajajočih 12 mesecev.


Deli:

Letošnjo prednovoletno zabavo smo pripravili v Gostilni Furman v Lukovici. Po ogledu kratkega videa z moped dirke za Veliko nagrado Lukovice, je sledilo poročilo dela preteklega leta. Z veseljem sporočamo da so se izpeljali vsi načrtovani dogodki, razen Zimskega moto tabora, ki smo ga zaradi pomanjkanja snega, nadomestili z obiskom moto sejma v Italiji. Za prihajajoče leto je izdelan in potrjen ambiciozen vozni red s kar 13 dogodki, katere smo vse zabeležili tudi na nov klubski koledar, ki sta ga izdelala MIG Grega Cerar in MPG Gostič, za kar se najlepše zahvaljujemo. V planu so tradicionalni dogodki, kot so otvoritvena, nočna in zaključna vožnja, krvodajalska akcija, klubski pohod, moto piknik in strokovna vikend ekskurzija. Skupaj z AMD Lukovica pa smo si zadali kar dve moped dirki ter spretnostno in varno vožnjo. V želji po še enem uspešnem letu brez poškodb in nesreč smo zaključili uradni del srečanja. Vse prisotne je po odlični večerji zabaval ansambel Pr'jatli.

Ob tej priliki se zahvaljujemo vsem podjetjem in posameznikom, ki ste v preteklosti prisluhnili našim željam in se veselimo novih skupnih podvigov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.10.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo