Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
18°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

V novo leto z novim koledarjem


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
12.01.2015      19:44
A A

V novo leto z novim koledarjem


Ob zaključku koledarskega leta se člani moto kluba Rokovnjači tradicionalno podružimo in ob tem pogovorimo o preteklem letu, delovanju kluba in skujemo načrte za prihajajočih 12 mesecev.


Deli:

Letošnjo prednovoletno zabavo smo pripravili v Gostilni Furman v Lukovici. Po ogledu kratkega videa z moped dirke za Veliko nagrado Lukovice, je sledilo poročilo dela preteklega leta. Z veseljem sporočamo da so se izpeljali vsi načrtovani dogodki, razen Zimskega moto tabora, ki smo ga zaradi pomanjkanja snega, nadomestili z obiskom moto sejma v Italiji. Za prihajajoče leto je izdelan in potrjen ambiciozen vozni red s kar 13 dogodki, katere smo vse zabeležili tudi na nov klubski koledar, ki sta ga izdelala MIG Grega Cerar in MPG Gostič, za kar se najlepše zahvaljujemo. V planu so tradicionalni dogodki, kot so otvoritvena, nočna in zaključna vožnja, krvodajalska akcija, klubski pohod, moto piknik in strokovna vikend ekskurzija. Skupaj z AMD Lukovica pa smo si zadali kar dve moped dirki ter spretnostno in varno vožnjo. V želji po še enem uspešnem letu brez poškodb in nesreč smo zaključili uradni del srečanja. Vse prisotne je po odlični večerji zabaval ansambel Pr'jatli.

Ob tej priliki se zahvaljujemo vsem podjetjem in posameznikom, ki ste v preteklosti prisluhnili našim željam in se veselimo novih skupnih podvigov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo