Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne nevihte, ki se bodo nadaljevale tudi v noč. Nekatere bodo lahko tudi močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 31, v severozahodni Sloveniji okoli 25 °C.
18°C | 26°C
nedelja, 20.07.2018
17°C | 30°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

PD Blagovica praznuje z občino


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
20.09.2016      21:00
A A

PD Blagovica praznuje z občinoDeli:

PD Blagovica se je ob letošnjem praznovanju občine odločilo, da vključi vse odseke k sodelovanju. Mladi planinci, mamice z vozički, družine so se podali okoli Gradiškega jezera, starejši planinci in kolesarji pa so se podali iz Blagovice na najvišji vrh občine, na Špilk. Pohodniki so krenili po grebenu čez Prevoje, Gabrje, kolesarji pa čez Češnjice in Rakitovec do Senožet nad Gabrjami. Zadnji del smo skupaj prehodili, saj pot ni primerna za kolo. Sledilo je druženje, klepet in veselje. Lep je ta naš Špilk, bivak. Do njega vodijo številne poti od 15 minutnega sprehoda do 10 in več urne hoje, da ga osvojiš. Lep je v vseh letnih časih. Med klepetom sem se malo zamislil: »vsak Slovenec mora vsaj enkrat osvojiti Triglav, tako bi moral tudi vsak krajan Lukovice osvojiti najvišji vrh, Špilk«. Če to ne gre, pa bi bilo dobro vsaj vedeti, da je Špilk s svojimi 957m najvišji vrh občine. S ponosom, tebi občina ob prazniku in Špilku, planinci in prijatelji narave.

 

Za PD Blagovica Bojan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo