Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometno obarvan četrtek


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
01.10.2017      21:53
A A

Nogometno obarvan četrtekDeli:

Med tem, ko so v večernih urah nastopili veterani NK Črni graben v Domžalah proti NK Dob, so se v popoldanskih urah na igrišču RCU v Lukovici pomerili najmlajši. V skupini U-8 in U-11 so se tokrat pomerili igralci iz NK Dob, NK Mengeš,  NK Kamnik in domači NK Črni graben. A tokrat ni bilo živahno samo na igrišču, ampak tudi ob igrišču, kjer so starši in ostali igralci spodbujali mlade nogometaše. Slednji so poleg znanja pokazali še vztrajnost in nekateri več drugi manj tudi kolektivno igro. K slednji so jih pozivali predvsem trenerji nekateri celo kar preveč močno. In če so veterani NK Črni graben v Domžalah tokrat morali priznati poraz z rezultatom 5:2, je na igrišču RCU v Lukovici selekcija U-11 premagala ekipo NK Moravče z rezultatom 7:2.  Tudi naša mlajša selekcija U-8 je pokazala zelo dobro igro, celo odlično in bila upravičeno najboljša ekipa na turnirju.  Sicer veljajo čestitke vsem igralcem, trenerjem in  njihovim vodjem in ne nazadnje tudi staršem, ki nogometaše vozijo na treninge in jih spremljajo ter spodbujajo tudi na turnirjih. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo