Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
23°C
10°C
PET.
23°C
11°C
Deli
1021

Obvestilo glede zbiranja podatkov o dogodkih in prireditvah za leto 2019

Spoštovani,

Občina Lukovica, Stari trg 1, 1225 Lukovica vam je v mesecu decembru 2018 posredovala obvestilo o zbiranju podatkov o dogodkih in prireditvah, ki jih boste kot organizatorji izvedli v letu 2019. Povabilo k oddaji podatkov je bilo objavljeno tudi na občinski spletni strani.

Občinska uprava je podatke že zbrala in bodo objavljeni v občinskem glasilu Rokovnjač, pri tem pa ugotavlja, da vsa društva podatkov niso oddala. Občinska uprava je podatke zbrala z namenom, da se načrtovani dogodki in prireditve zberejo na enem mestu in objavijo v občinskem glasilu Rokovnjač in na spletni strani Občine Lukovica. Hkrati pa je cilj zbiranja navedenih podatkov zagotovitev razporeditve dogodkov in prireditev tekom koledarskega leta.

Glede na navedeno vas prosimo, da nam v bodoče te podatke posredujete pravočasno, da ne bi prihajalo do prekrivanja dogodkov in prireditev.

S spoštovanjem!

Opomba: celotni dokument lahko odprete v priponki.

Priloga: obvestilo_društva_zbiranje podatkov o dogodkih in prireditvah za leto 2019

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi