Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 13.12.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, padavine se bodo nekoliko okrepile, meja sneženja se bo do jutra v večjem delu Slovenije spustila do nižin. Ponekod bo prehodno zapihal severovzhodni veter, na Primorskem zjutraj šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem okoli 6°C.
3°C | 2°C
četrtek, 14.12.2017
3°C | 6°C
petek, 15.12.2017
5°C | 7°C
sobota, 16.12.2017
3°C | 3°C
Opozorila
Torek, 12.12.2017 ob 18h
Nekatere reke v zahodni, osrednji in južni Sloveniji bodo danes še poplavljale.
3°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

7. božično novoletni šahovski turnir v ......


ŠPORT, KRONIKA, DOGODKI

| |
21.01.2013      11:28
A A

7. božično novoletni šahovski turnir v Rafolčah


Veseli smo, da se vedno več mladih vključuje v skrivnosti šahovske, kraljevske igre, igre nad igrami, ki razvija logiko, koncentracijo, znanost in umetnost in tudi tekmovalnost. V sredo, 26. decembra 2012, ob 9. uri so se zbrali šahisti KS Rafolče in Športno turističnega društva (ŠTD) Rafolče v prostorih lepo urejene nove brunarice. Zbrali so se mladi in stari, ženske in moški, da preskusijo svoje znanje o šahovski taktiki in strategiji. Seveda je bilo tudi nekaj navijačev.


Deli:

Šahovski turnir se je igralo po švicarskem sistemu (zmagovalci z zmagovalci in poraženci s poraženci) sedem kol na elektronskih urah, po 15 minut na vsakega igralca. Turnir je vodil  Viktor Jemec. Udeležba je bila  v vseh kategorijah. Rezultati so naslednji: pri odraslih je zmagal Viktor Jemec, drugi je bil Marjan Dolinšek in tretji Blaž Jemec, 4. Marko Breznik, 5. Sašo Jemec in 6. Gašper Dolinšek. Pri ženskah je zmagala Klara Jeretina, druga je bila Lara Jeretina in tretja Zala Jeretina. Pri mladih je zmagal Nejc Dolinšek, drugi je bil Blaž Hribar, tretji Lovro Kveder in četrti Kristjan Ceglar.

Pri otrocih do 10 let je zmagal Anže Pavlič, drugi je bil Gašper Dečman in tretji Lenart Pavlič.

Pokale za prva tri mesta po kategorijah sta podelila predsednik ŠTD Stane Breznik in vodja tekmovanja Viktor Jemec.

Ob prijetnem druženju se je tekmovanje uspešno končalo.

 

Zahvaljujemo se vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi turnirja, ŠD Domžale za šahovske ure in predvsem predsedniku ŠTD Rafolče Stanetu Brezniku.

 

Upajmo, da se srečamo drugo leto v še večjem številu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 09
Izšla: 23.11.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
12.12.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo