Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
23°C
11°C
JUTRI
23°C
11°C
Deli
5454

6. mednarodno srečanje Fičkov

V soboto 25. marca se je v Lukovici, pod okriljem Fičko kluba Slovenija, zbralo preko sto fičkov. In bilo je kaj za videti, udeleženci so prišli iz vsaj sedmih držav, fički pa so na čudoviti trg Lukovice pripeljali nostalgijo starih časov.
Okoli 130 Fičkov je zasedlo celoten osrednji trg v Lukovici, udeleženci pa so prišli iz Srbije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Austrije, Nemčije, celo Švice. Videli smo vozila, ki se jih še spomnimo iz naših cest, domov, pa vse do zares lepih primerkov športnega Abartha, kabrioleta in tudi policijskega in reševalnega Fičkota smo videli. Ne boste verjeli, ampak Fičkoti gredo še vedno v korak s časom, videli smo namreč tudi predelanega, takšnega, ki se pelje na elektriko. Prava paša za oči je bila kolona teh malčkov, ko se praktično ni bilo mogoče odločiti, kateri je lepši.

Organizator Fičko klub Slovenija je mednarodni zbor organiziral že 6. zapored, mi pa se že veselimo naslednjega.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi