Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, nekaj več sonca bo v severnih in vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Postopno se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
12°C | 18°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 13h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

6. mednarodno srečanje Fičkov


DOGODKI

| |
27.03.2017      11:25
A A

6. mednarodno srečanje Fičkov


V soboto 25. marca se je v Lukovici, pod okriljem Fičko kluba Slovenija, zbralo preko sto fičkov. In bilo je kaj za videti, udeleženci so prišli iz vsaj sedmih držav, fički pa so na čudoviti trg Lukovice pripeljali nostalgijo starih časov.


Deli:
Okoli 130 Fičkov je zasedlo celoten osrednji trg v Lukovici, udeleženci pa so prišli iz Srbije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Austrije, Nemčije, celo Švice. Videli smo vozila, ki se jih še spomnimo iz naših cest, domov, pa vse do zares lepih primerkov športnega Abartha, kabrioleta in tudi policijskega in reševalnega Fičkota smo videli. Ne boste verjeli, ampak Fičkoti gredo še vedno v korak s časom, videli smo namreč tudi predelanega, takšnega, ki se pelje na elektriko. Prava paša za oči je bila kolona teh malčkov, ko se praktično ni bilo mogoče odločiti, kateri je lepši.

Organizator Fičko klub Slovenija je mednarodni zbor organiziral že 6. zapored, mi pa se že veselimo naslednjega.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo