Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


POSLOVNE, OBČINSKE

| |
09.10.2017      8:50
A A

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


29. septembra sta prva moža občine Lukovica in podjetja Lavaco d.o.o. podpisala pogodbo za izvedbo del v naseljih Imovica in Prevalje.


Deli:
Po programu, ki ga je sprejel in potrdil občinski svet občine Lukovica, sta Matej Kotnik, župan občine Lukovica ter direktor Lavaco, podjetje za gradbeništvo in trgovino d.o.o., gospod Štrukelj Roman podpisala pogodbo o izvedbi gradbenih del na območju dveh naselij, Imovica in Prevalje. Dela zajemajo izgradnjo kanalizacije, obnovo vodovodnega sistema, obnovo in na nekaterih delih tudi rekonstrukcijo cestišča z izgradnja isto nivojskega pločnika za pešce in kolesarje, ki se bo navezoval na pločnik Šentvid – Prevoje, Brdo – Lukovica. Na dolgoletno željo Krajevne skupnosti oziroma krajanov je v planu tudi izgradnja krožišča na nevarnem in nepreglednem križišču v Imovici. Poleg omenjenih del bosta v izgradnjo zajeta dve črpališči odpadne vode, ki bosta služili tudi kasnejšim projektom, izgradnji kanalizacije in obnovi vodovodnega sistema v naseljih Videm in Koseze. Imovica in Prevalje sta naselji, ki sta prišli na vrsto za posodobitev infrastrukture po že končanih projektih v naseljih Prevoje, Lukovica, Krašnja, Trnjava, Rafolče, Šentvid, Vrba, itd..


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo