Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


POSLOVNE, OBČINSKE

| |
09.10.2017      8:50
A A

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


29. septembra sta prva moža občine Lukovica in podjetja Lavaco d.o.o. podpisala pogodbo za izvedbo del v naseljih Imovica in Prevalje.


Deli:
Po programu, ki ga je sprejel in potrdil občinski svet občine Lukovica, sta Matej Kotnik, župan občine Lukovica ter direktor Lavaco, podjetje za gradbeništvo in trgovino d.o.o., gospod Štrukelj Roman podpisala pogodbo o izvedbi gradbenih del na območju dveh naselij, Imovica in Prevalje. Dela zajemajo izgradnjo kanalizacije, obnovo vodovodnega sistema, obnovo in na nekaterih delih tudi rekonstrukcijo cestišča z izgradnja isto nivojskega pločnika za pešce in kolesarje, ki se bo navezoval na pločnik Šentvid – Prevoje, Brdo – Lukovica. Na dolgoletno željo Krajevne skupnosti oziroma krajanov je v planu tudi izgradnja krožišča na nevarnem in nepreglednem križišču v Imovici. Poleg omenjenih del bosta v izgradnjo zajeta dve črpališči odpadne vode, ki bosta služili tudi kasnejšim projektom, izgradnji kanalizacije in obnovi vodovodnega sistema v naseljih Videm in Koseze. Imovica in Prevalje sta naselji, ki sta prišli na vrsto za posodobitev infrastrukture po že končanih projektih v naseljih Prevoje, Lukovica, Krašnja, Trnjava, Rafolče, Šentvid, Vrba, itd..


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo