Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.03.2018

oblačno
Oblačno bo s padavinami. Meja sneženja bo popoldne med 500 in 800 m nadmorske višine. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 1 do 5, na Primorskem do okoli 10 °C.
4°C | 7°C
nedelja, 18.03.2018
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.03.2018
-2°C | 1°C
torek, 20.03.2018
-4°C | 6°C
sreda, 21.03.2018
-3°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 17.3.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


POSLOVNE, OBČINSKE

| |
09.10.2017      8:50
A A

Kmalu začetek del v Imovici in Prevaljah


29. septembra sta prva moža občine Lukovica in podjetja Lavaco d.o.o. podpisala pogodbo za izvedbo del v naseljih Imovica in Prevalje.


Deli:
Po programu, ki ga je sprejel in potrdil občinski svet občine Lukovica, sta Matej Kotnik, župan občine Lukovica ter direktor Lavaco, podjetje za gradbeništvo in trgovino d.o.o., gospod Štrukelj Roman podpisala pogodbo o izvedbi gradbenih del na območju dveh naselij, Imovica in Prevalje. Dela zajemajo izgradnjo kanalizacije, obnovo vodovodnega sistema, obnovo in na nekaterih delih tudi rekonstrukcijo cestišča z izgradnja isto nivojskega pločnika za pešce in kolesarje, ki se bo navezoval na pločnik Šentvid – Prevoje, Brdo – Lukovica. Na dolgoletno željo Krajevne skupnosti oziroma krajanov je v planu tudi izgradnja krožišča na nevarnem in nepreglednem križišču v Imovici. Poleg omenjenih del bosta v izgradnjo zajeta dve črpališči odpadne vode, ki bosta služili tudi kasnejšim projektom, izgradnji kanalizacije in obnovi vodovodnega sistema v naseljih Videm in Koseze. Imovica in Prevalje sta naselji, ki sta prišli na vrsto za posodobitev infrastrukture po že končanih projektih v naseljih Prevoje, Lukovica, Krašnja, Trnjava, Rafolče, Šentvid, Vrba, itd..


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 02
Izšla: 06.03.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.03.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo