Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah in dolinah bo zjutraj in deloma dopoldne megleno. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 30 °C.
14°C | 30°C
sobota, 20.09.2018
15°C | 27°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 17°C
ponedeljek, 23.09.2018
9°C | 22°C
torek, 24.09.2018
12°C | 23°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Čistilna akcija v občini Lukovica


OBČINSKE

| |
10.04.2018      12:19
A A

Čistilna akcija v občini LukovicaDeli:
V soboto, 7. aprila je v dopoldanskih urah po praktično vseh večjih zaselkih naše Občine potekala čistilna akcija, ki jo je organizirala občina Lukovica v sodelovanju s Krajevnimi skupnostmi.. Občina je priskrbela tudi vrečke in rokavice ter poskrbela za odvoz smeti po končanem pobiranju smeti. Ugotavljajo, da se čistilnih akcij udeležujejo bolj ali manj vedno eni in isti ljudje iz istih društev. V čisto naravo na sprehod pa gremo radi vsi, kajne? Torej bi morali tudi vsi (po)skrbeti, da narava ostane čista. Kakorkoli, akcija se ocenjuje kot uspešno zaključena, nabrali so se ogromni kupi nesnage, vsem sodelujočim pa se zahvaljujemo za prisotnost in pridne roke.

Če naletite v naravi na kakšne večje kose, ki ne sodijo tja, kot so zapuščeni avtomobili, odsluženi štedilniki, hladilniki in podobno, vas lepo prosimo, da javite lokacijo na Občinsko upravo, oni pa bodo organizirali odvoz na primerno mesto.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo