Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
1°C | 6°C
torek, 19.11.2018
2°C | 4°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 2°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 4°C
petek, 22.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Čistilna akcija v občini Lukovica


OBČINSKE

| |
10.04.2018      12:19
A A

Čistilna akcija v občini LukovicaDeli:
V soboto, 7. aprila je v dopoldanskih urah po praktično vseh večjih zaselkih naše Občine potekala čistilna akcija, ki jo je organizirala občina Lukovica v sodelovanju s Krajevnimi skupnostmi.. Občina je priskrbela tudi vrečke in rokavice ter poskrbela za odvoz smeti po končanem pobiranju smeti. Ugotavljajo, da se čistilnih akcij udeležujejo bolj ali manj vedno eni in isti ljudje iz istih društev. V čisto naravo na sprehod pa gremo radi vsi, kajne? Torej bi morali tudi vsi (po)skrbeti, da narava ostane čista. Kakorkoli, akcija se ocenjuje kot uspešno zaključena, nabrali so se ogromni kupi nesnage, vsem sodelujočim pa se zahvaljujemo za prisotnost in pridne roke.

Če naletite v naravi na kakšne večje kose, ki ne sodijo tja, kot so zapuščeni avtomobili, odsluženi štedilniki, hladilniki in podobno, vas lepo prosimo, da javite lokacijo na Občinsko upravo, oni pa bodo organizirali odvoz na primerno mesto.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!