Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
16°C
11°C
JUTRI
16°C
11°C
Deli
2711

Čistilna akcija v občini Lukovica

V soboto, 7. aprila je v dopoldanskih urah po praktično vseh večjih zaselkih naše Občine potekala čistilna akcija, ki jo je organizirala občina Lukovica v sodelovanju s Krajevnimi skupnostmi.. Občina je priskrbela tudi vrečke in rokavice ter poskrbela za odvoz smeti po končanem pobiranju smeti. Ugotavljajo, da se čistilnih akcij udeležujejo bolj ali manj vedno eni in isti ljudje iz istih društev. V čisto naravo na sprehod pa gremo radi vsi, kajne? Torej bi morali tudi vsi (po)skrbeti, da narava ostane čista. Kakorkoli, akcija se ocenjuje kot uspešno zaključena, nabrali so se ogromni kupi nesnage, vsem sodelujočim pa se zahvaljujemo za prisotnost in pridne roke.

Če naletite v naravi na kakšne večje kose, ki ne sodijo tja, kot so zapuščeni avtomobili, odsluženi štedilniki, hladilniki in podobno, vas lepo prosimo, da javite lokacijo na Občinsko upravo, oni pa bodo organizirali odvoz na primerno mesto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi