Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
6°C
1°C
JUTRI
3°C
-4°C
2202

Državno prvenstvo v trialu – Al Hiasat AMD Lukovica tokrat boljši od serijskega državnega prvaka Sajevca

Člani AMD Lukovica in MK Rokovnjači so v nedeljo 28. avgusta 2021 v AMZS Centru varne vožnje na Vranskem organizirali dirko v trialu za »Veliko nagrado LUKOVICE 2021«.

Na trial poligonu je potekala dirka odprtega državnega prvenstva Slovenije in pokalnega tekmovanja Slovenije v trialu. V treh starostnih kategorijah se je pomerilo 20 voznikov iz Slovenije in Hrvaške. Med člani sta bila najboljša voznika domačega društva Ali Al Hiasat in Severin Sajevec, ki sta zbrala enako število kazenskih točk. Po natančnem pregledu nastopov na vseh sekcijah, so sodniki za zmagovalca razglasili mladega Al Hiasata, ki se je po poškodbi vrnil na tekmovališča. Med mladinci je zmagal Jernej Žvan iz AMD Radovljica, med najmlajšimi pa Lovro Setnikar, AMTK Koper, pred Davidom Pevcem AMD Lukovica.

 Izvedbo tekmovanja so omogočili: AMZS, Občina Lukovica, Avto Kveder Lukovica in Avto Cerar Kamnik.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi