Logo MojaObčina.si
DANES
13°C
5°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

BALINANJE V PODPRESKI

9. 9. 2023, smo v Podpreski balinali. Vreme nam je bilo naklonjeno. Veliko število ekip se je pomerilo v balinarskih spretnostih, kar 13. Vzdušje je bilo odlično. Hrana je bila zelo, zelo okusna. Kuharica Marija Dražetić je poskrbela za odlično malico. Mi vsi ostali pa za vse kar pride zraven takega dogodka:) Vodja balinanja Miha Poje je poskrbel, da je balinanje potekalo tekoče in pravilno, v pomoč pa mu je bil tudi Andrej Lavrič. Ker je bilo veliko ekip, so ekipe balinale tudi na balinišču "Pri gredicah" na Lazcu.
Takole se je končalo:
1. mesto: HRAŠČE IZ PRIMORSKE
2. mesto: AMATERIJI
3. mesto: PODPRESKA
4. mesto: DVD PREZID


Pokale najboljšim ekipam je podelila podžupanja Barbara Levstik Šega.

Oglejte si tudi