Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
2°C
-3°C
TOR.
2°C
-4°C
Deli
6655

Zavarujte površine za pešce in javne ceste

Varnostni sosvet Občine Logatec opozarja vse občane, ki imajo svoje objekte neposredno ob javnih poteh in javnih cestah, kjer poteka promet pešcev in drugih vozil, da očistijo ledene sveče s streh, saj le te predstavljajo smrtno nevarnost za udeležence v prometu, najbolj pa so izpostavljeni predvsem pešci. Večje količine snežnih padavin lahko med drugim povzročijo tudi porušitev zlasti starejših, slabše vzdrževanih in pomanjkljivo izvedenih ostrešij ter drugih pomožnih objektov, kot so nadstreški, vrtne ute in podobno, zato naj lastniki takšnih objektov poskrbijo tudi za primerno zavarovanje in preprečitev morebitnih nesreč.

Varnostni sosvet Občine Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij