Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Ponoči se bodo začele pojavljati rahle padavine, ki se bodo proti jutru nekoliko okrepile. Meja sneženja bo sprva na okoli 500 m nad morjem, proti jutru pa se bo spuščala. Tu in tam v notranjosti prehodno ni izključen pojav poledice.
2°C | 5°C
ponedeljek, 19.02.2018
-1°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 17.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zavarujte površine za pešce in javne ceste


PROMET, OPOZORILA, OBVESTILA

| |
15.02.2018      11:24
A A

Zavarujte površine za pešce in javne cesteDeli:
Varnostni sosvet Občine Logatec opozarja vse občane, ki imajo svoje objekte neposredno ob javnih poteh in javnih cestah, kjer poteka promet pešcev in drugih vozil, da očistijo ledene sveče s streh, saj le te predstavljajo smrtno nevarnost za udeležence v prometu, najbolj pa so izpostavljeni predvsem pešci. Večje količine snežnih padavin lahko med drugim povzročijo tudi porušitev zlasti starejših, slabše vzdrževanih in pomanjkljivo izvedenih ostrešij ter drugih pomožnih objektov, kot so nadstreški, vrtne ute in podobno, zato naj lastniki takšnih objektov poskrbijo tudi za primerno zavarovanje in preprečitev morebitnih nesreč.

Varnostni sosvet Občine Logatec


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA LOGATEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.