Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
21°C
15°C
JUTRI
24°C
14°C
6675

Zaprosilo prostovoljcem za varstvo otrok (01 7590 626)

Na podlagi sprejetega Odloka o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih zavodih občina objavlja zaprosilo tistim, ki niso rizična skupina za obolenje od koronavirusa in so pripravljeni pomagati pri varstvu otrok, da se javijo.

Prostovoljce, ki so pripravljeni pomagati pri varstvu otrok, za katere starši upravičeno ne morejo zagotoviti varstva za svoje otroke, zaprošamo, da svojo pripravljenost javite na telefonsko številko 01 7590 626. Informacijski center, ki bo prevzemal klice, bo vašo pripravljenost zabeležil in v primeru potreb, vas bomo povezali z družino, ki potrebuje pomoč pri varstvu. 

 

Civilna zaščita Občine Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi