Logo MojaObčina.si
JUTRI
2°C
-3°C
NED.
3°C
-3°C
13291

Ujemite popolno praznično vzdušje na/ob drsališču v Logatcu

Hladnejši in krajši dnevi nam sporočajo, da zima ni več daleč. Lahko bi rekli, da že diši po snegu in prazničnem decembrskem vzdušju. Prihaja čas druženja z domačimi in prijatelji, čas zimskih radosti in presenečenj. V Logatcu bodo zasvetile praznične luči in odprlo se bo pokrito mobilno drsališče. 

Letos bo ledena ploskev v velikosti 20x10 m postavljena ob Narodnem domu Logatec, drsanje pa bo za vse BREZPLAČNO! Letos bo drsališče pokrito in tako bo drsanje mogoče ne glede na muhaste vremenske razmere.

Ob drsališču boste lahko popili kakšen topel napitek, se preizkusili v razgibanem programu na ledu, ki ga za vas vodi in pripravlja Športna zveza Logatec ter uživali v praznično razgibanem spremljevalnem programu.

In kdaj lahko vstopite na Praznično KOLO Logatca, ki vas bo poneslo do drsališča? Na ledeni ploskvi vas pričakujemo od 3. decembra do 15. januarja. Več informacij pa najdete na https://sport-logatec.si/drsalisce/

Se vidimo na/ob drsališču v Logatcu!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi