Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
3°C
1°C
3066

Tradicionalni slovenski zajtrk v Vrtcu Kurirček Logatec

Danes smo imeli  v Vrtcu Kurirček Super dan, saj smo uživali medeni zajtrk!

Posladkali smo se z medom logaških čebelarjev, domačim mlekom, maslom, kruhom iz kmetije Fečur in domačimi  jabolki. Ob odličnem zajtrku smo poslušali pesmico »Leti moja čebelca«, potem pa smo si ogledali še film o čebelicah! Vemo, da moramo uživati čim več domače hrane, da bomo zdravi, veseli, tako bomo poskrbeli za čisto okolje in ohranili kmetije. To je dan, ko se sprašujemo od kod dobimo hrano, kaj jemo, kako pomemben je zajtrk. 

 

Po lepem jutru je nastal še lep sončen dan, ki smo ga preživeli v gibanju na svežem zraku in tako poskrbeli za svoje zdravje! 

 

Žal je epidemija okrnila naš praznik, ker je večina otrok ostalo doma. Želimo si, da bi naslednje leto zopet praznovali vsi skupaj. 

 

Joži Gantar

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi