Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 15.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Stanje po vetrolomu v Logatcu, 12. december ......


NOVICE

| |
12.12.2017      13:08
A A

Stanje po vetrolomu v Logatcu, 12. december 2017Deli:


V zadnjih 24-ih urah smo v občini Logatec imeli veliko težav zaradi močnih sunkov vetra. Prišlo je do številnih izpadov električne energije po velotni občini - izpadel je osrednji daljnovod. Pričakujemo, da bo stanje sanirano tekom današnjega dne. Več informacij glede izpada električne energije vam bodo dali neposredno na sedežu Elektra Ljubljane RTP Logatec d. d.. Včeraj zvečer je vetrolom na posameznih objektih tudi odkrival strehe in povzročil nekaj materialne škode ter nevšečnosti.

V naslednjih dneh lahko pričakujemo, da se bodo lokalni vodotoki zaradi obilnega deževja dvignili nad običajno raven za ta letni čas. Občane opozarjamo, da so določene ceste v občini Logatec že poplavljene, in sicer Rovte-Logatec ter Žejna dolina-Hotedršica. Občane naprošamo, da se na pot ne podajo po navedenih cestah.

V kolikor so težave s pitno vodo bodo ustrezna navodila in opozorila podali neposredno na sedežu Komunalnega podjetja Logatec d. o .o.. Obvestila so podana tudi na spletni strani podjetja: http://www.kp-logatec.si/2014/.

Občane pozivamo, da redno spremljajo sletno stran Občine Logatec, Facebook stran Civilne zaščite Logatec ter spletno stran Komunalnega podjetja Logatec d. o. o..

V kolikor potrebujete dodatne informacije nas pokličite na 01 7590 600 - Občina Logatec.


Občinska uprava Občine Logatec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA LOGATEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!