Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
4°C
JUTRI
22°C
4°C
3629

Prevozi s PROSTOFER-jem tudi v zimskih razmerah

Prostofer je namenjen vsem tistim starejšim, ki ne vozijo sami, nimajo sorodnikov in imajo nižje mesečne dohodke, pa tudi slabše povezave z javnimi prevoznimi sredstvi.


Prostofer jim omogoča lažjo dostopnost do Zdravstvenega doma Logatec, Upravnega centra Logatec, banke in drugih javnih ustanov, trgovinskih centrov ipd. Uporabniki, ki potrebujete prevoz, pokličite na brezplačno številko 080 10 10. V komunikacijskem centru bodo zabeležili vaše podatke in lokacijo prevoza. Po najavi prevoza bo klicni center obvestil prostovoljnega voznika o prevozu in to sporočil tudi vam.


Vozilo je zagotovljeno s strani Občine Logatec, prav tako je poskrbljeno za zavarovanje tako voznika kot tudi sopotnikov

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi