Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
12°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
3248

Posvet o prilagoditvah stanovanj in hiš za varno starost v okviru mreže starosti prijaznih mest in občin

Evropske države, mesta in občine zadnja leta intenzivno spodbujajo starejše k pripravam na varno in samostojno staranje v domačem okolju. Prilagoditev bivalnih prostorov - stanovanj in hiš - ter javnega okolja je dokazano ena najbolj uspešnih oblik preventive. Na posvetu boste izvedeli kako se da že z manjšimi in ne nujno dragimi posegi ter pripomočki in z ustreznimi prilagoditvami bistveno prispevati k varnem staranju doma.

Zato bomo skupaj z Inštitutom Antona Trstenjaka za gerontologijo in medgeneracijsko sožitje ter predstavniki občine izvedli posvet na to temo.

Posvet bo v sredo, 3. aprila 2019 ob 17. uri,

v sejni sobi Upravnega centra Logatec.

Posvet bosta vodila dr. Jože Ramovš in Alenka Ogrin.

 

Vljudno vabljeni

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi