Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
16°C
2°C
JUTRI
14°C
3°C

OČISTIMO OKOLICO VRTCA

Mehurčki, vrtčevski otroci iz enote Tičnica, so se v mesecu marcu odločili, da očistijo okolico vrtca. Vzeli so zaščitno opremo in vrečke ter pobrali smeti okrog vrtca in ob sprehajalni poti po Tičnici. Naredili so nekaj dobrega za družbo in okolje, za lastno telo z gibanjem na prostem in navdušili sprehajalce s svojim dobrim delom. Otroci so tako dobili še dodatno spodbudo, da prispevajo nekaj k čistejšemu okolju, čeprav so bili zelo razočarani, ko so po nekaj dneh zopet zasledili v okolici vrtca odvržene ogorke, maske, vrečke ipd. Dogovorili so se, da jim to ne bo vzelo navdušenja in da v kratkem dejavnost zopet ponovijo. Vse prebivalce v okolici vrtca pa iskreno prosijo, da smo skupaj zgled našim malčkom in da jim pokažemo, da njihovo delo nekaj velja, zato čuvajmo naše okolje in smeti odvrzimo v zato namenjene koše in kontejnerje. 


Foto in zapis: Mihela Maček

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi