Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
3°C
1°C
4435

Ohranimo idrijsko čipko – Poziv za predlaganje predstavnika Občine Logatec v Odbor za označbo porekla idrijske čipke

V skladu s Pravilnikom o označbi porekla blaga idrijska čipka (Uradni list RS, št. 67/99, 62/00 in 78/00) je bil za izvajanje aktivnosti v zvezi z idrijsko čipko ustanovljen poseben Odbor za označbo porekla idrijske čipke za področje Logatca.

 

Odbor je lahko sestavljen iz:

  • strokovnjakov s področja etnologije in oblikovanja,
  • predstavnikov čipkarskih šol ter
  • fizičnih oziroma pravnih oseb na območju občine, ki so registrirane za izdelavo čipk in predmetov, v katere je čipka vključena.

 

Pisne predloge kandidatov, s priloženimi soglasji za kandidaturo, sprejemamo do vključno 23. decembra 2020, in sicer na naslov: Občina Logatec, Tržaška cesta 50 A, 1370 Logatec ali na elektronski naslov: občina.logatec@logatec.si.

 

Več o Pozivu na: http://logatec.si/index.php/razpisi/javni-pozivi/5771-poziv-za-predlaganje-predstavnika-obcine-logatec-v-odbor-za-oznacbo-porekla-idrijske-cipke

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi