Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
11°C
6°C
JUTRI
6°C
5°C
11503

Obvestilo o poslovanju Občine Logatec od ponedeljka, 19. oktobra 2020, dalje

 

Zaradi poslabšane epidemiološke slike v osrednjeslovenski regiji  bo vstop v prostore Občine Logatec  od ponedeljka, 19. oktobra 2020, dalje mogoč le ob predhodnem dogovoru z zaposlenimi, ki pokrivajo določeno delovno področje. O terminu obiska se lahko dogovorite preko telefona: 01 7590 600 ali elektronskega naslova – elektronski naslovi zaposlenih so po področjih objavljeni na spletni strani Občine Logatec – www.logatec.si

 

Hkrati vas obveščamo, da se bo na vhodu v Upravni center Logatec po novem merila tudi telesna temperatura obiskovalcev.

 

Omenjeni način poslovanja Občine Logatec velja do preklica.

 

 

Občina Logatec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi