Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
4°C
JUTRI
22°C
4°C
3915

OBVESTILO - sprememba lokacije izvedbe osrednje občinske prireditve - Februarska priznanja za leto 2022

Ob slovenskem kulturnem prazniku bo Februarsko priznanje za življenjsko delo na področju kulture iz rok župana Berta Menarda prejel dolgoletni kulturni ustvarjalec in organizator kulturnih dogodkov JANEZ OVSEC.
Vse vas prijazno vabimo na osrednjo občinsko prireditev, in sicer v četrtek, 2. februarja 2023, ob 18. uri v ŠPORTNO DVORANO LOGATEC.


Za vse tiste, ki ste o napovedi dogodka že brali v Logaških novicah velja posebno OBVESTILO: spremenila se je lokacija izvedbe dogodka. Namesto v Narodnem domu Logatec bo prireditev v ŠPORTNI DVORANI LOGATEC.
Letos bomo v kulturnem programu prisluhnili mladim virtuozom iz Glasbene šole Logatec.


Vabimo vas, da se nam pridružite na prireditvi, da skupaj izrečemo zahvalo za dolgoletno udejstvovanje na področju kulture letošnjemu prejemniku Februarskega priznanja za življenjsko delo na področju kulture JANEZU OVSCU.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi