Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 21.06.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 20 °C.
17°C | 32°C
petek, 22.06.2018
17°C | 19°C
sobota, 23.06.2018
9°C | 22°C
nedelja, 24.06.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 20.6.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občina tudi uradno prevzela športno dvorano v ......


NOVICE

| |
08.01.2018      8:50
A A

Občina tudi uradno prevzela športno dvorano v ZapoljuDeli:


Ob koncu lanskega leta je Občina Logatec od avstrijske Heta banke za 550.000 evrov kupila športno dvorano v Zapolju. Župan Občine Logatec Berto Menard je z najožjimi sodelavci 4. januarja 2018 tudi uradno prevzel. Število prebivalcev Logatca namreč močno narašča, veliko je tudi otrok in starejših, željnih rekreacije, zato se je občina že pred leti odločila za nakup tega športnega objekta, ki skupaj s sanitarijami meri skoraj tisoč kvadratnih metrov. Uporabljala jo bodo lahko tudi številna športna društva. »Imamo že bazen in tudi prostore za fizioterapijo, tu je tudi fitnes center in mislim, da na tem območju nastaja logaški rekreacijski center,« pravi župan Menard.


Tu je tudi gostinska ponudba, ki je v rokah zasebnika, možno je tudi prespati, zato je župan prepričan, da je nova pridobitev za Logatec kot tudi za okoliške občine, od koder prihajajo otroci na plavanje v bazen in bodo na prost termin lahko počakali tudi v dvorani, velika dodana vrednost.


Nakup športne dvorane je bil razmeroma zapleten in dolgotrajen, na koncu pa so jo kupili od avstrijske Heta banke, pravi župan, ki je bil prevzema vesel in s emu je, kot se je izrazil, »kar kamen od srca odvalil.« Dvorano, ki je po županovem mnenju sicer v dobri kondiciji, bo treba urediti, očistiti in ji dati življenje. V njej bodo prostor dobile logaške mažoretke, treninge pa bodo lahko izvajali še številni drugi športni klubi.

Besedilo in foto: Blanka Markovič Kocen
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA LOGATEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA LOGATEC
OBČINA LOGATEC
TRŽAŠKA CESTA 50 A
Tel: (01)7590600

Bodite prvi pri oddaji mnenja.