Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
36°C
19°C
TOR.
26°C
19°C
13291

Na LOGAŠKEM FORUMU o razvoju gospodarstva, novih gospodarskih priložnostih in uspešnih logaških podjetjih

V občini Logatec uspešno delujeta obrtno-podjetniški coni z okoli 200 podjetji. Ta so prepoznala dobro strateško lego Logatca, ki leži tik ob primorski avtocesti, železniški infrastrukturi ter glavnem mestu Ljubljani.

Sogovorniki so si bili enotni, da bo načrtovana povezovalna cesta, med obrtno cono Logatec in industrijsko-obrtno cono Zapolje pripomogla k razbremenitvi osrednjega dela Dolnjega Logatca ter omogočila hitrejši in lažji dostop do avtocestnega priključka.

Strokovnjaki, lokalno uspešni podjetniki in predstavniki lokalne skupnosti so odkrivali, kakšne so nove razvojne poti v gospodarstvu in kateri so ključni elementi, na katere ne smejo pozabiti tako mlada kot gospodarsko trdna in uveljavljena podjetja. 

Logaški forum pa je prisotnim udeležencem ponudil tudi prostor za neformalno interakcijo in povezovanje med predstavniki podjetji, ki delujejo v obeh obrtno-podjetniških conah.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi