Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
32°C
18°C
JUTRI
31°C
19°C
3557

Logaški Prostofer že vozi

Prostofer je namenjen vsem tistim starejšim, ki ne vozijo sami, nimajo sorodnikov in imajo nižje mesečne dohodke, pa tudi slabše povezave z javnimi prevoznimi sredstvi. Prostofer jim omogoča lažjo dostopnost do Zdravstvenega doma Logatec, Upravnega centra Logatec, banke in drugih javnih ustanov, trgovinskih centrov ipd.

Uporabnik, ki potrebuje prevoz, naj pokliče na brezplačno številko 080 10 10. V komunikacijskem centru se zabeležijo njegovi podatki in lokacija prevoza. Po najavi prevoza klicni center obvesti prostovoljnega voznika o prevozu in to sporoči uporabniku, za katerega se opravi prevoz. Vozilo je zagotovljeno s strani Občine Logatec, prav tako je poskrbljeno za zavarovanje tako voznika kot tudi sopotnikov.

Občina Logatec in Prostofer, Zlata mreža

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi