Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
25°C
13°C
PON.
18°C
15°C
Deli
555

DRSALIŠČE - POJASNILO

Spoštovane občanke, spoštovani občani,

zadnji dve leti je Občina Logatec v predprazničnem času na športnem igrišču pred Narodnim domom v Logatcu postavila mobilno drsališče, ki je bilo lepo sprejeto in obiskano.  Že v preteklih sezonah smo se srečevali s težavami, glede priklopa na električno energijo in s tem povezane varnosti. Napeljavo iz transformatorske postaje v neposredni bližini Narodnega doma in odjemno mesto bi bilo treba obnoviti, a se bo le-ta obnavljala v sklopu večje investicije – izgradnje Narodnega doma Logatec, zato k sami obnovi napeljave še ni bilo smotrno pristopiti, kar je glavni razlog, da letos mobilnega drsališča v Logatcu žal ne bo.

 

Občina Logatec

Fotografija: Blanka Markovič Kocen

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi