Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dan odprtih vrat Občine Logatec zadovoljil ......


ŠPORT, TURIZEM

| |
16.02.2018      18:17
A A

Dan odprtih vrat Občine Logatec zadovoljil športne navdušenceDeli:

 

Občina Logatec se je tudi letos pridružila ostalim slovenskim občinam pri Dnevu odprtih vrat, ki poteka pod okriljem Skupnosti občin Slovenije. Letos smo dan po pepelnični sredi in Valentinovem v prostorih Upravnega centra Logatec gostili bodoče šolarje iz Miklavževega vrtca. Večina otrok je skupaj s svojimi starši že prestopila prag katerega od uradov, zdaj pa tudi vedo, kje jim izdajo vozniško dovoljenje in potni list, kje in kako se poišče službo in dobi kartico zdravstvenega zavarovanja ter seveda, kje je »doma« župan.

Če na Dan odprtih vrat v Upravnem centru Logatec že tradicionalno sprejemamo naše občane, smo se letos odločili tudi za športno obarvane aktivnosti. V začetku letošnjega leta je namreč župan Občine Logatec Berto Menard tudi uradno prevzel v last Občine športno dvorano v Logatcu. Število prebivalcev Logatca namreč močno narašča, veliko je tudi otrok in starejših, željnih rekreacije, zato se je Občina že pred leti odločila za nakup tega športnega objekta, ki skupaj s sanitarijami meri skoraj tisoč kvadratnih metrov. 

Na Dan odprtih vrat Občine Logatec je Gostinsko rekreacijski center v Zapolju, v katerem se nahaja športna dvorana in bazen, ki sta v lasti Občine Logatec, ponovno zaživel. V dvorani je bilo namreč po dolgem času moč igrati badminton in spoznati veščine Aikida, svoja vrata pa sta odprla tudi Fitnes Napoleon(vadba v fitnesu) in logaški bazen (vodena vadba v bazenu, popust pri vstopu – petek, 16. februar).

 

Ker je zanimanje s strani športnih društev in posameznikov za uporabo dvorane veliko, želimo čimprej skleniti dogovor z bodočim upravljalcem, ki bo skrbel za dvorano in aktivnosti v njej. Prizadevamo si, da bi športno dogajanje v polnosti zaživelo letošnjo jesen.

 

Občina Logatec
Fotografije: Miran Antončič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA LOGATEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.