Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
16°C
4°C
JUTRI
19°C
6°C
1961

Cepljenje proti COVID-19 v Zdravstvenem domu Logatec tudi v soboto, 18. septembra 2021, in nedeljo, 19. septembra 2021

»Pandemija covid-19 je zelo prizadela življenje in zdravje ljudi širom sveta. Cepljenje bo pripomoglo, da bomo zopet v polni meri zagnali vsa področja življenja.

Cepljenje je enostaven, varen in najučinkovitejši ukrep za zaščito pred covid-19. Ne ščiti le cepljenih posameznikov, temveč z zmanjševanjem širjenja bolezni tudi druge. Ključno namreč je, da zaščitimo svoje ter tudi zdravje naših družinskih članov, prijateljev, sosedov, znancev in sodelavcev.« vir – www.nijz.si

Ker si želimo, da bi tudi v občini Logatec dosegli čim višjo precepljenost se bo v Zdravstvenem domu Logatec proti COVID -19 mogoče cepiti tudi v soboto, 18. septembra 2021, in nedeljo 19. septembra 2021, od 7. do 12. ure . Cepijo se lahko zainteresirani posamezniki starejši od 16. let, predhodno naročanje ni potrebno. Na razpolago je cepivo Pfizer, v manjših količinah tudi cepivo Janssen.

Stopimo skupaj in ostanimo zdravi.

Občina Logatec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi