Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
14°C
2°C
7458

Božični koncert Simfoničnega orkestra Cantabile

Koncert bo premierno predvajan v petek, 25. 12. 2020, ob 18.00 na spletni strani Občine Logatec - www.logatec.si (in bo dostopen do vključno nedelje, 3. 1. 2021)  ter  na TV LEP.

Glede na razmere povezane z novim koronavirusom vas Simfonični orkester Cantabile v sodelovanju z Občino Logatec prisrčno vabi, da tokrat preko spleta in TV LEP-a prisluhnete Božičnemu koncertu Simfoničnega orkestra Cantabile.

 

Koncert  je bil izveden leta 2016 v Cankarjevem domu v Ljubljani. Z najlepšimi božičnimi melodijami od Vivaldija, Handla do Gruberja so ob orkestru Cantabile nastopili: MePZ Adoramus, Ljubljanski Madrigalisti, Janez Lotrič, Gašper Jereb, Mojca Bitenc, Tina Drole, Domen Križaj, Jernej Gantar in Manca Rupnik. Pravo praznično vzdušje pa so ustvarjali tudi pritrkovalci iz Brezovice, pastirci iz Drežnice in baletne plesalke.

 

Med tokratnim predvajanjem koncerta se bodo vrtele tudi različne video predstavitve Logatca, ki sta jih pripravila Tomaž Plut in Marko Gantar. 

 

Koncert bo premierno predvajan v petek, 25. 12. 2020, ob 18.00 na spletni strani Občine Logatec - www.logatec.si (in bo dostopen do vključno nedelje, 3. 1. 2021)  ter  na TV LEP.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi