Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
24°C
10°C
ČE.
24°C
7°C
Deli
2961

Akcija pogozdovanja v Logatcu - Pomladimo gozdove 2019

Spoštovane občanke, spoštovani občani, člani društev in zvez,

 

Žledolom, napad podlubnikov in dva vetroloma so v zadnjih petih letih v slovenskih gozdovih povzročili veliko škode. Prav zato so se v družbi Slovenski državni gozdovi, ki gospodari z gozdovi v lasti Republike Slovenije, lani oktobra prvič odločili, da organizirajo vseslovensko prostovoljno akcijo pogozdovanja. Zaradi velikega uspeha lanske akcije bodo letos akcijo sadnje dreves ponovili.


Vabimo vas, da se v soboto, 6. aprila 2019, od 9. ure dalje, pridružite akciji pogozdovanja z naslovom »Pomladimo gozdove 2019«. Pogozdovanje bo potekalo tudi v naši občini, in sicer se bo na Ravniku posadilo okoli 2.600 sadik smreke, bukve, lesnike, hruške in češnje.

Zbirno mesto bo ob gozdni cesti Logatec-Laze, od koder se bo udeležence usmerjalo do mesta pogozdovanja.


Če se boste akciji pridružili, svojo udeležbo preko spleta -https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=isnQVUpjb0qk40t6L26vwDIcC-3KBLtLll0oYr3bd5NUMTlKTkxGTkFJNTdJTzZMVEJSSEg0VU5PMy4u

 

Podrobnejše informacije najdete na spletni strani www.sidg.si

Vljudno vabljeni, da se akciji pogozdovanja pridružite tudi vi,

Občina Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi