Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
17°C
12°C
JUTRI
23°C
12°C

42. maratonov v 42 dneh v Logatcu - Gibanje za Male viteze

3640
Organizator: OBČINA LOGATEC
V primeru slabega vremena spremljevalni program dogodka odpade, maraton se izvede.
Deli

Nedelja, 23. september 2018, ob 10. uri,

ŠPORTNO DOBRODELNI PROJEKT: 42. MARATONOV V 42 dneh – LOGATEC, GIBANJE ZA MALE VITEZE

(Projekt v katerem bo tekač Bogomir Dolenc odtekel 42 zaporednih maratonov s ciljem zbiranja sredstev za ustanovo Mali vitezi. Šport, rekreacijo, gibanje, dobrodelnost in zabavo bomo v čudovit dogodek povezali tudi na lokaciji maratona v Logatcu. Vabljeni vsi športno aktivni, še posebej družine. Pri oblikovanju programa bodo sodelovala številna logaška društva.)

Org. in info: Občina Logatec, 01 759 06 00, romana.hribar@logatec.si

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi