Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
18°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C

3. likovna kolonija Franca Musca

Organizator: JSKD Logatec in OŠ 8 talcev
Kontaktni podatki organiztorja: Javni Sklad Rs Za Kulturne Dejavnosti Območna Izpostava Logatec, oi.logatec@jskd.si, (01) 759 17 40.
Vstopnina: Vstop prost

Tradicionalna likovna kolonija poimenovana po logaškem slikarju Francu Muscu, ki se je prvič odvila leta 2019, je namenjena spodbujanju ustvarjalnosti in druženju mladih nadarjenih likovnikov. Izbrani avtorji iz logaških osnovnih šol pod mentorstvom svojih učiteljev umetnosti bolj poglobljeno obdelajo določeno tematiko in praktično raziščejo ter preizkusijo možnosti njene likovne interpretacije. Letos se bodo posvetili ustvarjanju v slogu POP ART-a.

Srečanje se bo med 13. in 17. septembrom odvijalo v živo ali preko spleta, prilagojeno trenutnim razmeram. 

Organizatorja: JSKD Logatec in OŠ 8 talcev – Urška Župec Mele, prof. umetnosti.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi