Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
27°C
15°C
JUTRI
24°C
13°C

Voščilo in povabilo mladih in družin za Božič in leto 2022

Voščilo in povabilo mladih in družin za Božič in leto 2022

 

V času božičnih in novoletnih praznikov si med seboj izmenjamo veliko lepih želja, da bi bili zdravi,  živeli v miru in imeli druge dobrine. Ob tem pa je prav, da se spomnimo tudi na pregovor, da besede mikajo in le dejanja premikajo.

Zato vas vabimo, da namesto raket in petard, ki  ogrožajo naše domače in druge ljudi, živali ter celotno stvarstvo in ustvarjajo nasprotje vsebine voščil, raje kupimo živež za prezeble ptice in divjad ali damo v druge dobrodelne namene.

Vsi vemo, da je grmenje in bliskanje škodljivo. Je pa tudi opomin staršem, vzgojiteljem in učiteljem, da vsak na svojem področju, torej doma, v vrtcih in šolah res, še vedno premalo naredimo za varstvo naše narave in našega okolja.

V imenu Občinskega društva podeželske mladine in družin Brezovica, vam želimo doživet Božič, Blagoslovljeno leto 2022 in da bi vse dobre želje uresničevali skozi celo leto.

 

Vnanje Gorice, 15.12.2021

 

https://youtu.be/bN2PzChPtxU

Drago Stanovnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi