Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
20°C
10°C
TOR.
16°C
11°C
3628

Uspešni na turnirjih

V teh vročih poletnih dneh so se naše balinarke in balinarji udeležili kar nekaj turnirjev In dosegli zelo lepe rezultate. V počastitev občinskega praznika smo v DU organizirali turnir trojk, ki se ga je udeležilo šest ženskih in šest moških ekip. Udeležence je na začetku pozdravil župan Miran Stanovnik in jim zaželel dober met, pod taktirko naše balinarke Metke pa je zbor udeležencev zapel našo že tradicionalno »pionirsko himno«. 
Športni duh je prispeval k temu, da so se ekipe zavzeto borile, sodnica Branka Kastelic pa je odlično organizirala igro. Z organizacijo turnirja smo si dokazali, da še imamo voljo, da osmislimo aktivno delovanje naše balinarske sekcije v DU. V teh vročih poletnih dneh pa so se naše balinarke in balinarji udeležili kar nekaj turnirjev in tudi dosegli lepe rezultate. Seveda bom naštela samo najboljše: 
- moška ekipa je prejela pokal za 1. mesto na turnirju v Preserju; 
- Jože Sevšek si je priboril na dveh turnirjih naziv »naj balinar«; 
- ženska ekipa pa je kar DVAKRAT osvojila ZLATO, in sicer na turnirju v Loški dolini in v Polhovem Gradcu.

Vsem iskrene čestitke!


Inka


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi