Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
14°C | 30°C
sobota, 20.09.2018
15°C | 27°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 17°C
ponedeljek, 23.09.2018
9°C | 22°C
torek, 24.09.2018
12°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tržnica testno na novi lokaciji


NOVICE

| |
13.04.2017      23:37
A A

Tržnica testno na novi lokaciji


Tržnica, ki je eno leto delovala v športnem parku na Logu, se je preselila na makadamsko parkirišče ob regionalni cesti. Prodajalci si želijo biti bolj vidni in pridobiti še kakšnega novega kupca.


Deli:

Sveže, zdrave in domače pridelke lokalnih pridelovalcev lahko od aprila dalje kupite na stojnicah, ki jih ponudniki vsak torek med 15. in 18. uro postavijo na makadamsko parkirišče ob regionalni cesti. Kot nam je pojasnil podžupan Simon Strgar, bodo tržnico z regionalne ceste opazili tudi mimo vozeči vozniki, pešci in kolesarji ter bo po novem bolj vidna. »Ponudniki želijo, da bi se promet povečal in bi pridobili nove kupce. Prodajalcem smo zelo hvaležni, da kljub slabšemu prometu od pričakovanega vztrajajo,« kot je dodal, upa, da bodo občani tržnico vendarle prepoznali kot dobrodošlo pridobitev. Prodajalci so nam povedali, da si želijo več prometa in bi nova lokacija lahko prinesla želene rezultate. Na tem mestu, kjer je v idejni ureditvi središča naselja Log tudi sicer predvidena tržnica, naj bi ta delovala vsaj en mesec. Sicer pa ponudba še naprej ostaja zelo pestra, na lično urejenih stojnicah lahko vsak torek kupite različno domačo sezonsko zelenjavo in sadje, mleko in mlečne izdelke, domača jajca, kruh, med in cvetni prah, suhomesnate izdelke, hrenovke, moko in vino.

 

V. L.

Foto: V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!