Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
31°C
18°C
SRE.
34°C
19°C
Deli
2487

Tržnica testno na novi lokaciji

Tržnica, ki je eno leto delovala v športnem parku na Logu, se je preselila na makadamsko parkirišče ob regionalni cesti. Prodajalci si želijo biti bolj vidni in pridobiti še kakšnega novega kupca.

Sveže, zdrave in domače pridelke lokalnih pridelovalcev lahko od aprila dalje kupite na stojnicah, ki jih ponudniki vsak torek med 15. in 18. uro postavijo na makadamsko parkirišče ob regionalni cesti. Kot nam je pojasnil podžupan Simon Strgar, bodo tržnico z regionalne ceste opazili tudi mimo vozeči vozniki, pešci in kolesarji ter bo po novem bolj vidna. »Ponudniki želijo, da bi se promet povečal in bi pridobili nove kupce. Prodajalcem smo zelo hvaležni, da kljub slabšemu prometu od pričakovanega vztrajajo,« kot je dodal, upa, da bodo občani tržnico vendarle prepoznali kot dobrodošlo pridobitev. Prodajalci so nam povedali, da si želijo več prometa in bi nova lokacija lahko prinesla želene rezultate. Na tem mestu, kjer je v idejni ureditvi središča naselja Log tudi sicer predvidena tržnica, naj bi ta delovala vsaj en mesec. Sicer pa ponudba še naprej ostaja zelo pestra, na lično urejenih stojnicah lahko vsak torek kupite različno domačo sezonsko zelenjavo in sadje, mleko in mlečne izdelke, domača jajca, kruh, med in cvetni prah, suhomesnate izdelke, hrenovke, moko in vino.

 

V. L.

Foto: V. L. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi