Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Danes dopoldne bo pretežno oblačno, predvsem v vzhodni polovici Slovenije bo tudi deževalo. Nekaj več sonca bo na Primorskem. Zapihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Popoldne se bo delno zjasnilo, še bodo možne posamezne krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem okoli 30 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Torkovo tržnico popestrile kulturne ......


NOVICE

| |
13.06.2016      14:34
A A

Torkovo tržnico popestrile kulturne dejavnosti


Občani in drugi obiskovalci lahko vsak torek med 15. in 18. uro nakupujete na lokalni tržnici v športnem parku na Logu. Na ličnih stojnicah lahko izbirate med pestro ponudbo izdelkov. Tržnico so na enkratnem dogodku popestrili tudi člani KUD Kosec.


Deli:

17. maja je bilo v športnem parku na Logu zelo živahno. Poleg nasmejanih prodajalcev, ki so na bogato obloženih stojnicah ponujali sezonsko zelenjavo, sadje, domača kokošja jajca, mleko in mlečne izdelke, izdelke iz konoplje, eko čaje, moko ter tudi sveža in vložena prepeličja jajca, pa teran, sadike, zelišča, sirupe in balkonsko cvetje, so se s svojimi dejavnostmi predstavili tudi člani Kulturno-umetniškega društva Kosec. Ti so se tržnici pridružili ob tednu ljubiteljske kulture. Klekljarice so pod vodstvom Ivice Česnik predstavile umetnost klekljanja, na samostojni stojnici so prekrasnim klekljanim umetninam družbo delali čudoviti ročno izdelani izdelki, ki so jih izdelale in razstavile članice "ročnih spretnosti". Zeliščarice na čelu z Ljubico Malavašič pa so obiskovalcem postregle z zdravilnimi čaji. Predstavila se je tudi folklorna skupina Nageljček, ki je poskrbela za pester in zabaven program. Otroci pod vodstvom Nataše Kogovšek so tržnico popestrili z otroškimi ljudskimi plesi. Na lokalni tržnici so ustvarjali tudi starejši učenci OŠ Log - Dragomer, ki so pod vodstvom Drage Davitkove z voščenkami na papir risali različne motive iz narave.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!