Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 20.08.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo sprva pretežno oblačno, čez dan se bo delno zjasnilo. Nastale bodo še posamezne plohe. Pihal bo vzhodni do severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 23, na Primorskem do 27 stopinj C.
16°C | 24°C
ponedeljek, 21.08.2017
11°C | 25°C
torek, 22.08.2017
10°C | 27°C
sreda, 23.08.2017
13°C | 29°C
četrtek, 24.08.2017
14°C | 32°C
Opozorila
Nedelja, 20.8.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Torkovo tržnico popestrile kulturne ......


NOVICE

| |
13.06.2016      14:34
A A

Torkovo tržnico popestrile kulturne dejavnosti


Občani in drugi obiskovalci lahko vsak torek med 15. in 18. uro nakupujete na lokalni tržnici v športnem parku na Logu. Na ličnih stojnicah lahko izbirate med pestro ponudbo izdelkov. Tržnico so na enkratnem dogodku popestrili tudi člani KUD Kosec.


Deli:

17. maja je bilo v športnem parku na Logu zelo živahno. Poleg nasmejanih prodajalcev, ki so na bogato obloženih stojnicah ponujali sezonsko zelenjavo, sadje, domača kokošja jajca, mleko in mlečne izdelke, izdelke iz konoplje, eko čaje, moko ter tudi sveža in vložena prepeličja jajca, pa teran, sadike, zelišča, sirupe in balkonsko cvetje, so se s svojimi dejavnostmi predstavili tudi člani Kulturno-umetniškega društva Kosec. Ti so se tržnici pridružili ob tednu ljubiteljske kulture. Klekljarice so pod vodstvom Ivice Česnik predstavile umetnost klekljanja, na samostojni stojnici so prekrasnim klekljanim umetninam družbo delali čudoviti ročno izdelani izdelki, ki so jih izdelale in razstavile članice "ročnih spretnosti". Zeliščarice na čelu z Ljubico Malavašič pa so obiskovalcem postregle z zdravilnimi čaji. Predstavila se je tudi folklorna skupina Nageljček, ki je poskrbela za pester in zabaven program. Otroci pod vodstvom Nataše Kogovšek so tržnico popestrili z otroškimi ljudskimi plesi. Na lokalni tržnici so ustvarjali tudi starejši učenci OŠ Log - Dragomer, ki so pod vodstvom Drage Davitkove z voščenkami na papir risali različne motive iz narave.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!