Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
32°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C

Študijski krožek Živim v Sloveniji – 2

V DVIG-u nadaljujemo z druženjem s sokrajani, ki so k nam prišli iz drugih držav in sokrajani, ki nam je Slovenija dom vse od rojstva. Vabimo vas, da se nam pridružite, tako tisti, ki prihajate iz drugih dežel, in tisti, ki ste rojeni v Sloveniji. Prvi boste pripovedovali o zanimivostih v svoji nekdanji domovin, o tem, kako živijo ljudje tam. Spoznavanje drugih dežel preko življenjskih zgodb domačinov je zanesljivo bolj zanimivo in bližje nam ljudem, kot učenje iz učbenikov. Tudi Slovenijo bomo spoznavali na nov način, skozi oči in občutenja priseljenih.

Tudi mi, rojeni v Sloveniji, bomo lahko povedali marsikaj novega in zanimivega o Sloveniji, naši občini ali o krajih, od koder smo se priselili v Občino Log - Dragomer.

Vabimo vas, da se na pridružite. Kdaj in kje: ob sredah ob 19:15 v Domu krajanov v Dragomeru. Prosimo, da se prijavite na dvig@iold.si ali po telefonu 031254 125

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi