Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. V hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
12°C | 21°C
ponedeljek, 22.09.2018
16°C | 18°C
torek, 24.09.2018
13°C | 20°C
sreda, 25.09.2018
6°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
2°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 8h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ženski balinarski turnir ob občinskem ......


ŠPORT

| |
27.06.2016      19:01
A A

Ženski balinarski turnir ob občinskem praznikuŽenska ekipa Dragomera s prejetim pokalom za drugo mesto v notranjski ligi.
Ženska ekipa Dragomera s prejetim pokalom za drugo mesto v notranjski ligi.
Deli:

Ženska sekcija Balinarskega športnega društva Dragomer je 21. aprila ob praznovanju Občine Log - Dragomer organizirala 4. mednarodni balinarski turnir. Na turnirju, ki je postal tradicionalen, je sodelovalo 12 ženskih ekip. Turnirja so se udeležile ekipe iz Slovenije in Lovrana(Hrvaška). Domačinke, balinarke iz Dragomerja so se tudi tokrat potrudile, da so se gostje v našem kraju počutile dobro. Ob odprtju je prireditev tradicionalno popestril in navdušil s svojim kulturnim programom trio Jesenovec. Seveda so najboljše štiri ekipe prejele pokale in medalje.

KONČNI VRSTNI RED: 1. Logatec, 2. Polhov Gradec, 3. Žiri, 4. Dragomer, 5. GIP Ljubljana, 6. Loška dolina, 7. Cerknica, 8. Lovran itd.

 

Srebrne v notranjski ligi

Balinarke Balinarskega športnega društva Dragomer tekmujejo na več tekmovalnih področjih. Nastopajo v zimski ligi na balinišču Šiška v Ljubljani, medobčinski ligi, kjer sodelujejo ekipe petih sosednjih občin, na raznih turnirjih in seveda v močni ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni 2015/2016, ki je potekala dvokrožno, so igrale zelo dobro in na koncu pristale na odličnem drugem mestu. Da je to uspeh, vreden spoštovanja, govori dejstvo, da je bila ekipa iz Loške doline pred dvema letoma ekipni pokalni državni prvak, v letošnji sezoni pa je zaostala za balinarkami iz Dragomerja.

Končni vrstni red v notranjski ligi v sezoni 2015/2016: 1. TIČNICA Rakek, 38 točk, 2. DRAGOMER, 31 točk, 3. LOGATEC, 31 točk, 4. LOŠKA DOLINA, 30 točk, 5. ŽIRI, 30 točk.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!