Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nova sezona teniškega kluba Bobi


ŠPORT

| |
21.08.2017      11:10
A A

Nova sezona teniškega kluba BobiDeli:

Teniški klub Bobi, ki v sodelovanju s ŠD Dragomer - Lukovica v poletnih mesecih opravlja del svojih teniških dejavnosti tudi na teniških igriščih v ŠP Dragomer, se že intenzivno pripravlja na začetek zimske sezone 2017/2018. Večina otroka se je že vrnila s počitnic, tako da od sredine avgusta dihamo s polnimi pljuči. Našo teniško šolo bo v novi sezoni obiskovalo približno 55 otrok z Brezovice in 15 otrok iz Dragomerja. Dobrodošli pa ste tudi vsi ostali otroci, ki bi se radi preizkusili v igranju tenisa – septembra začenjamo z vpisom v teniško šolo! Sprejemamo otroke, rojene leta 2013 in starejše. V zimski sezoni (začne se oktobra 2017) bodo vsi teniški treningi potekali v ogrevani dvorani v Notranjih Goricah. Glede na to, da je to edino pokrito teniško igrišče v tem okolišu, vabimo na partijo tenisa tudi vse tukajšnje rekreativne igralce tenisa. Več informacij dobite po telefonu 031 737 451 ali na spletni strani www.bobi.si.

 

Teniški klub Bobi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!