Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
10°C
-1°C
ČE.
7°C
5°C
3424

Nova sezona teniškega kluba Bobi

Teniški klub Bobi, ki v sodelovanju s ŠD Dragomer - Lukovica v poletnih mesecih opravlja del svojih teniških dejavnosti tudi na teniških igriščih v ŠP Dragomer, se že intenzivno pripravlja na začetek zimske sezone 2017/2018. Večina otroka se je že vrnila s počitnic, tako da od sredine avgusta dihamo s polnimi pljuči. Našo teniško šolo bo v novi sezoni obiskovalo približno 55 otrok z Brezovice in 15 otrok iz Dragomerja. Dobrodošli pa ste tudi vsi ostali otroci, ki bi se radi preizkusili v igranju tenisa – septembra začenjamo z vpisom v teniško šolo! Sprejemamo otroke, rojene leta 2013 in starejše. V zimski sezoni (začne se oktobra 2017) bodo vsi teniški treningi potekali v ogrevani dvorani v Notranjih Goricah. Glede na to, da je to edino pokrito teniško igrišče v tem okolišu, vabimo na partijo tenisa tudi vse tukajšnje rekreativne igralce tenisa. Več informacij dobite po telefonu 031 737 451 ali na spletni strani www.bobi.si.

 

Teniški klub Bobi

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij