Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dogajanje v MO PD Rega Log v februarju in ......


ŠPORT

| |
20.03.2015      13:07
A A

Dogajanje v MO PD Rega Log v februarju in marcu


Februarja in marca smo v MO PD Rega Log pripravili nekaj ustvarjalnih delavnic in tri planinske izlete.


Delavnica ob prihodu pomladi in materinskem dnevu
Delavnica ob prihodu pomladi in materinskem dnevu
Deli:

Prva delavnica je bila na pustno soboto, 14. februarja, ko smo praznovali tudi zaljubljenci. Izdelovali smo pustne maske in darila za tiste, ki jih imamo radi. Naslednja delavnica je bila 14. marca in smo jo namenili prihodu pomladi ter materinskemu dnevu. Po njej smo se še povzpeli na domači hrib – Žabo. Delavnice so vodene, vendar pripravljene tako, da otroci čim več ustvarjajo sami, brez pomoči starejših. So brezplačne, namenjene našim mladim članom pa tudi vsem drugim, ki jih zanima tovrstno ustvarjanje. Ker želimo, da bi bile delavnice vsebinsko primerne za udeležence, prosimo, da (starši) udeležbo prijavite in napišete starost udeležencev. Sedmega februarja smo načrtovali izlet v Javorniški Rovt, ki je zaradi premalo prijavljenih odpadel, 7. marca pa izlet na Lubnik. Ta je potekal v čudovitem sončnem dnevu, vodnik pa je bil tokrat Aleš. Izleta sta se udeležila tudi predšolska otroka, ki sta brez težav dosegla vrh. Naslednja delavnica bo velikonočna, v soboto, 4. aprila, na izlet pa se bomo naslednjič odpravili na planino Obranica, 18. aprila. Šli bomo z vlakom.

Več o delavnicah in izletih si oglejte na facebooku MO PD Rega Log.

 

Marija Trček
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!