Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dogajanje v MO PD Rega Log v februarju in ......


ŠPORT

| |
20.03.2015      13:07
A A

Dogajanje v MO PD Rega Log v februarju in marcu


Februarja in marca smo v MO PD Rega Log pripravili nekaj ustvarjalnih delavnic in tri planinske izlete.


Delavnica ob prihodu pomladi in materinskem dnevu
Delavnica ob prihodu pomladi in materinskem dnevu
Deli:

Prva delavnica je bila na pustno soboto, 14. februarja, ko smo praznovali tudi zaljubljenci. Izdelovali smo pustne maske in darila za tiste, ki jih imamo radi. Naslednja delavnica je bila 14. marca in smo jo namenili prihodu pomladi ter materinskemu dnevu. Po njej smo se še povzpeli na domači hrib – Žabo. Delavnice so vodene, vendar pripravljene tako, da otroci čim več ustvarjajo sami, brez pomoči starejših. So brezplačne, namenjene našim mladim članom pa tudi vsem drugim, ki jih zanima tovrstno ustvarjanje. Ker želimo, da bi bile delavnice vsebinsko primerne za udeležence, prosimo, da (starši) udeležbo prijavite in napišete starost udeležencev. Sedmega februarja smo načrtovali izlet v Javorniški Rovt, ki je zaradi premalo prijavljenih odpadel, 7. marca pa izlet na Lubnik. Ta je potekal v čudovitem sončnem dnevu, vodnik pa je bil tokrat Aleš. Izleta sta se udeležila tudi predšolska otroka, ki sta brez težav dosegla vrh. Naslednja delavnica bo velikonočna, v soboto, 4. aprila, na izlet pa se bomo naslednjič odpravili na planino Obranica, 18. aprila. Šli bomo z vlakom.

Več o delavnicah in izletih si oglejte na facebooku MO PD Rega Log.

 

Marija Trček
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!