Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo deloma jasno, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Ponekod bo zapihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -5, ob morju okoli 6 °C.
0°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
5°C | 12°C
petek, 24.11.2017
2°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

VABILO


SOSED SOSEDU

| |
02.12.2013      7:57
A A

VABILODeli:

Spoštovani člani in privrženci stranke DeSUS Log - Dragomer,

v soboto, 21. decembra 2013, vas ob 17. uri vabimo na letni občni zbor stranke, ki bo potekal v gasilnem domu Dragomer. Razprava naj bi obravnavala problematiko sedanjega časa in situacijo v Sloveniji, pregled dogajanja v Občini Log - Dragomer in udeležbo stranke pri teh dejavnostih, program dela ter priprave na obdobje 2014–2018 (volitve), hkrati pa bomo na občni zbor povabili poslanca DeSUS-a, ki stranko zastopa v parlamentu, da predstavi svoj pogled na dogajanje in prihodnost (točka Razno). Na koncu vas vabimo na krajše druženje.             

Lep pozdrav!                                                                            Za OO DeSUS Log - Dragomer                                                                                                                                                     Anton Fridl  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!