Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
2°C | 7°C
četrtek, 22.11.2018
5°C | 7°C
petek, 23.11.2018
6°C | 9°C
sobota, 24.11.2018
5°C | 9°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Semenjava z Biobrazdo


NOVICE

| |
18.03.2017      20:37
A A

Semenjava z Biobrazdo


Tudi na letošnji, tokrat že četrti Semenjavi, ki jo je organiziral KUD KOSEC, smo se zbrali zelenoprsti ljubitelji sadja in zelenjave. Tokratno Semenjavo smo se odločili popestriti s predavanjem. Vsi udeleženci so se strinjali, da je predavanje dobra ideja za popestritev Zelemenjavnih srečanj, zato se bomo organizatorji tudi v prihodnje potrudili organizirati kaj podobnega.


Deli:

Tokratno predavanje je vodila Štefka Čamernik, predstavnica podjetja Biobrazda iz Dragomera, ki letos praznuje 25-letnico obstoja. Njihova lastna blagovna znamka izdelkov za vrtičkarje obsega deževnike, organsko gnojilo za dognojevanje, mikroorganizme in zemljo. Vsi izdelki imajo narejene analize in ne vsebujejo težkih kovin. Ga. Števka je z nami delila tudi izkušnje in nasvete, ki jih leta in leta prinašajo stranke v njihovo trgovino. Med drugim smo izvedeli, kako se spopadati s škodljivci, povečati pridelke, negovati rastline, kdaj se lotiti opravil na vrtu ... Hrana, pridelana doma, ima čedalje večjo težo, zato smo po predavanju na veliko menjali semena peteršilja, bučk, paradižnika, solat, fižola ... Naslednjič se vidimo predvidoma maja, na Zelemenjavnem dogodku Flancarija, ko bomo menjali sadike (flance) in ostalo.

 

KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 464
Izšla: 05.11.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.11.2018 | Kultura
Pogovor ob čaju z Dušico Kunaver

Bodite prvi pri oddaji mnenja.