Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
21°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Semenjava z Biobrazdo


NOVICE

| |
18.03.2017      20:37
A A

Semenjava z Biobrazdo


Tudi na letošnji, tokrat že četrti Semenjavi, ki jo je organiziral KUD KOSEC, smo se zbrali zelenoprsti ljubitelji sadja in zelenjave. Tokratno Semenjavo smo se odločili popestriti s predavanjem. Vsi udeleženci so se strinjali, da je predavanje dobra ideja za popestritev Zelemenjavnih srečanj, zato se bomo organizatorji tudi v prihodnje potrudili organizirati kaj podobnega.


Deli:

Tokratno predavanje je vodila Štefka Čamernik, predstavnica podjetja Biobrazda iz Dragomera, ki letos praznuje 25-letnico obstoja. Njihova lastna blagovna znamka izdelkov za vrtičkarje obsega deževnike, organsko gnojilo za dognojevanje, mikroorganizme in zemljo. Vsi izdelki imajo narejene analize in ne vsebujejo težkih kovin. Ga. Števka je z nami delila tudi izkušnje in nasvete, ki jih leta in leta prinašajo stranke v njihovo trgovino. Med drugim smo izvedeli, kako se spopadati s škodljivci, povečati pridelke, negovati rastline, kdaj se lotiti opravil na vrtu ... Hrana, pridelana doma, ima čedalje večjo težo, zato smo po predavanju na veliko menjali semena peteršilja, bučk, paradižnika, solat, fižola ... Naslednjič se vidimo predvidoma maja, na Zelemenjavnem dogodku Flancarija, ko bomo menjali sadike (flance) in ostalo.

 

KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!