Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela in popoldne ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
3°C | 16°C
četrtek, 25.09.2018
6°C | 15°C
petek, 27.09.2018
3°C | 21°C
sobota, 28.09.2018
5°C | 23°C
nedelja, 29.09.2018
9°C | 13°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prispelo je 51 vlog za vrtec


NOVICE

| |
14.03.2017      16:47
A A

Prispelo je 51 vlog za vrtec


Konec februarja se je zaključil rok, do katerega so starši lahko oddali vlogo za sprejem otroka v Vrtec Log - Dragomer za naslednje šolsko leto. Kot so nam pojasnili v vrtcu, so prejeli 36 vlog iz občine Log - Dragomer ter še petnajst iz ostalih občin. Komisija za sprejem otrok bo vloge obravnavala aprila, glede na pravilnik pa bodo prednost pri sprejemu, tako kot vsa leta do zdaj, imeli otroci iz matične občine.


Deli:

Vrtec Log - Dragomer je letos prejel manj vlog kot običajno. Tokrat jih je prispelo 51, večina iz matične občine. Tako kot lani je tudi letos vlogo za vpis otroka v vrtec oddalo 36 občanov, ostalih petnajst prošenj pa so dobili iz okoliških krajev. Kot nam je povedala pomočnica ravnateljice Tea Likar, so vloge dobili tudi z Vrhnike, iz Bevk, z Brezovice, iz Notranjih Goric ter celo s Turjaka. Izvedeli smo še, da bo komisija aprila obravnavala 48 vlog, vloge treh otrok, ki septembra ne bodo izpolnjevali starostnega pogoja 11 mesecev, pa bodo uvrstili na čakalni seznam. Še vedno je največ povpraševanja po prostih mestih v vrtčevskih oddelkih za prvo starostno obdobje, letos so tako dobili največ vlog za vpis otrok, ki so bili rojeni leta 2016. O številu sprejetih otrok trenutno še ne morejo govoriti. Pomočnica ravnateljice Tea Likar nam je pojasnila, da je za takšne informacije še prezgodaj. Najprej se bo morala sestati komisija, oblikovati pa bo potrebno tudi nove oddelke.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!