Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Danes bo precej jasno, zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Od januarja dalje brezplačno pravno ......


NOVICE

| |
07.12.2015      12:10
A A

Od januarja dalje brezplačno pravno svetovanje


Vsako prvo in tretjo sredo v mesecu vam bodo na občini lahko brezplačno pomagali pri reševanju konkretnih pravnih problemov, pomagali vam bodo najti učinkovite načine reševanja pravnih sporov ter vas seznanili z vašimi pravicami in dolžnostnimi.


Deli:

Kot je pojasnila Tjaša Koren iz občinske uprave boste lahko dobili pravni nasvet s področja pravdnega in nepravdnega postopka, družinskega prava, dedovanja, upravnih zadev, stvarnega, stanovanjskega, delovnega, socialnega, obligacijskega, kazenskega in prekrškovnega prava ter drugih pravnih področij. Pravno svetovanje bo zgolj informativno in ne bo obsegalo priprave dokumentov oziroma zastopanja v konkretnih zadevah. Pravni nasvet bodo lahko dobili izključno občani občine, da bodo lažje razumeli predstavljeno težavo, to mnenje Občine Log - Dragomer pa ne bo zavezujoče.
Če potrebujete pravni nasvet se lahko od začetka prihodnjega leta dalje občani brezplačno obrnete na Občino Log - Dragomer. Pravno svetovanje bo potekalo na sedežu občine vsako prvo in tretjo sredo v mesecu med 9. in 11. uro. Za svetovanje se bo potrebno predhodno najaviti, in sicer vsaj dva delovna dneva prej, prijave pa že sprejemajo preko elektronske pošte tjasa.koren@log-dragomer.si oziroma telefonske številke 01 750 77 03. Kot še pojasnjujejo na upravi, ob prijavi na kratko opišite zadevo in navedite okvirno pravno področje zadeve.

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!