Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Od 18. avgusta tržnica tudi v Dragomerju


NOVICE

| |
05.08.2016      11:46
A A

Od 18. avgusta tržnica tudi v Dragomerju


Lokalno pridelano sezonsko hrano in druge izdelke boste lahko v športnem parku v Dragomerju kupovali dvakrat na mesec, in sicer vsak prvi in tretji četrtek v mesecu med 15. in 18. uro.


Deli:

Pobude za vzpostavitev dragomerske tržnice so na občinsko upravo naslovili številni občani, ki si želijo v bližini svojega doma kupovati domačo, kakovostno in zdravo hrano. Na tržničnih mizah bodo lokalno pridelano sezonsko zelenjavo, sadje, domača kokošja jajca, mleko in mlečne izdelke, medene izdelke, moko in ekološko predelano zelenjavo, kraški teran, ekološkr čaje, izdelke iz konoplje, prepeličja jajčka, zelišča ter druge izdelke prodajali ponudniki, ki jih že poznate s stalne tržnice, ki vsak torek med 15. in 18. uro obratuje v športnem parku na Logu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!