Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
23°C
5°C
PON.
22°C
5°C
Deli
2561

Predstavitev osnutka ureditve središča Dragomera

Spoštovani sokrajani,

predstavitev osnutka za ureditev območja centralnih dejavnosti v Dragomeru bo v četrtek 12. januarja 2017 ob 18.00 v večnamenskem prostoru OŠ Log - Dragomer. Gradivo je v prilogi.

Prezentacija je v prilogi.

Pisna vprašanja pošljite na e-poštni naslov dsdragomer@gmail.com in v kolikor jih pošljete do 19.1.2017, bomo nanje pisno odgovorili še pred naslednjo delavnico ter odgovore objavili na spletni strani občine.
 
Vabimo vas na delavnico za pripravo idejne rešitve območja centralnih dejavnosti v Dragomeru, ki bo 26.1.2017 ob 18h v večnamenskem prostoru OŠ. Na delavnici boste lahko povedali svoje komentarje na Osnutek idejne rešitve v0.2 in predlagali izboljšave. 

Lepo vabljeni,
delovna skupina
 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi