Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
7°C
5°C
1497

Obeta se pestra praznična tržnica z bazarjem

Prihodnji torek med 15. in 18. uro bo v športnem parku na Logu zelo živahno.

Obiskovalci boste tako kot vse ostale torkove popoldneve nakupili lokalno, kakovostno, domačo hrano in izdelke, stalna tržnica pa bo obogatena še z bogato dodatno ponudbo. Na stojnicah se bo s svojimi izdelki predstavilo preko dvajset mojstrov domače in umetnostne obrti, pripravljajo tudi degustacije. Na svoj račun bodo prišli tudi otroci, ob 16. uri bo prizorišče obiskal Dedek Mraz, pol ure kasneje bodo lahko v objektu »stare šole« prisluhnili novoletni pravljici pravljičarke Zlatke Brezovar iz vrhniške knjižnice. Ob 17. uri bo sledil še voden ogled tega objekta ter predstavitev projekta obnove.   

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij